ספורטאי השבוע 11.07.22


ספורטאית השבוע של מחלקת - הספורט במרכז קהילתי גולן היא: זוהר גולדמן, בת 12 ממושב יונתן.

זוהר גדלה במושב יונתן, היא הצעירה מבין 14 אחים ומבלה הרבה זמן בחוץ בטבע בטיולים עם חברותיה לנחל ולמעייןמגיל קטן היא תמיד אהבה לרוץ, לטפס, ולקפוץ על כולם. בקיצור להיות מאוד פעילה פיזית כל היום ללא הפסקה
כשאחת האחיות הגדולות למדה התעמלות קרקע זוהר עקבה אחריה בהערצה וביקשה שהיא תלמד אותה בבית, שתיהן התחילו להתאמן ביחד ואפילו החברות של זוהר הצטרפו בחוג "הביתי משפחתי". 
בגיל 8 זוהר התחילה בחוג התעמלות קרקע, עם שנה אחת של הפסקה בחוג היפ הופ זוהר הבינה שהלב שלה אינו בריקוד והיא התגעגעה להתעמלות קרקע.

אתגרים פיזיים נותנים לזוהר הרבה הנאה ואושר והיא נהנית מהתהליך להשיג מטרות. שאלנו את זוהר מספר שאלות והנה הן כאן לפניכם:

1.מדוע בחרת בענף

"בחרתי בהתעמלות קרקע כי זה היה נראה לי מגניב, רציתי ללמוד לעשות את כל הדברים המטורפים האלו: כמו סלטות, פליק פלאקים, שפגטים, עמידות ידיים כמו אחותי הגדולה, אז היא התחילה ללמד אותי ואת החברות שלי והתאמנו כל הזמן ביחד בבית. ממש שמחה שהצטרפתי לענף הזה.."

2. מהו המסר שלך לכולם

"לא להתייאש אף פעם, התעמלות קרקע זה לא דבר שאפשר להצליח פשוט ככה בלי להתאמן ולעבוד קשה. היה לי תרגיל ממש קשה שניסיתי להצליח בו כל השנה ולא התייאשתי, בסוף השנה כן הצלחתי. צריך תמיד להאמין במה שאנחנו עושים.."

3. מה את עושה בימים אילו ממש

"אני מסיימת כיתה ה' ואוהבת לנסוע לבריכה לשחות ולעשות סלטות במים, כל מה שקשור לספורט אני מאוד מתחברת אליו."

4. מהן המטרות לעתיד לבוא

"אני רוצה להשתפר בהתעמלות קרקע ולהשתתף בתחרויות, אשקיע את כל מה שצריך בשביל להצליח."

עדי שם - טוב המאמנת של זוהר גולדמן בקבוצת ההתעמלות של קשת מספרת לנו עליה ש:

"זוהר מתאמנת ברמה מאוד גבוהה, אוהבת את המקצוע. מתאמנת המון בבית ומנסה כל הזמן דברים חדשים, רואים שהיא רוצה להתקדם וללמוד. היא עושה את הכול בצורה מאוד חברותית ומאוד משקיענית, אני מעריכה אותה מאוד וצופה לה עתיד גדול עם גישה שכזאת."

מכאן אנחנו מאחלים לזוהר המון בהצלחה בהמשך הדרך שלה בעתיד לבוא, ממחלקת - הספורט במרכז קהילתי גולן. עלי והצליחי :-)