ספורטאי השבוע 17.05.22


ספורטאי השבוע של מחלקת - הספורט במרכז קהילתי גולן הוא: רענן אייזן, בן  10.5 ממבוא - חמה.

רענן הוא  הבכור מבין שלושה אחים, משפחתו עברה לרמת הגולן ממושב מצליח במרכז לפני כ 5 שניםהמשפחה מספרת שהתקבלה לחברות במבוא - חמה ובימים אלו  בונים את ביתם בשכונה חדשה בקיבוץ, התרגשות גדולהרענן אוהב ספורט מהרגע שנולד, אהב לטפס על עצים ולרוץ.  כבר בגיל 4 היה בחוג ג'ודו והמטרה הייתה להמשיך גם בגולן, כאן גילה את האייקי שהיא אמנות לחימה והגנה עצמית עם מאמנו אילן מרגוליןרענן מספר שאילן תמיד האמין בו, הוא מתמיד באייקי כבר כחמש שניםמשתתף בכל מה שיש לאייקי להציע גם מעבר לתכנית החוג והיום הוא בחגורה ירוקה, החל מהשנה גם התחיל להתאמן בקבוצת הכדורגל  של אשכול אופק עם מאמנו אלרואי כהן פעמיים בשבוערענן משחק לרוב כשוער, כמו - כן מספר שמאוד אוהב את משחק הכדורגל.

שאלנו את רענן מספר שאלות והנה הן כאן לפניכם:
1. מדוע בחרת בענף?

"אני אוהב ספורט מגיל צעיר, אומנות לחימה נתנה לי תחושת מסוגלות וביטחוןהאייקי גם מזכיר לי שאמנות לחימה לא שווה אם היא רק ללחימה, יש בה ערכים ואילן מזכיר לנו את זה תמידבשנתיים האחרונות התחברתי לכדורגל ובמיוחד לתחום השוערות כי זה מתאים ליכולות שלי כמו קפיצה לגובה, כמו - כן זה תורם לביטחון שיש לי מול הדיפות כדור."

2. מהן המטרות שלך לעתיד לבוא?

"אייקי זה בלב, להיות דור ההמשך של אילן ולהגיע הכי גבוה שאפשראם זה לא סותר אז להיות גם שוער בנבחרת ישראל, מאמין שאפשר לשלב את שניהם."

3. מהו המסר שלך לכולם?

"המסר שאני רוצה להעביר זה שספורט גורם לנו לגלות על עצמנו יכולות וכוחות חדשים, ספורט בונה ביטחון ומסוגלות.  אני מאמין שכל ילד יכול למצוא תחום ספורט שהוא אהוב עליו ודרכו לצמוח, גם כשיש לך מטרה אל תוותר עליה."

4. מה אתה עושה בימים אלו ממש?

"אני תלמיד בכיתה ה'2, בבית ספר מצפה גולןאני אוהב לשחק עם חברים כדורגל, משחקי מחשב וגם כן משחקי דמיון D&D. בנוסף לכך אוהב לטייל עם המשפחה שלי בשבתות., מצליח לשלב את כל זה ביחד." 

אלרואי כהן מאמנו של רענן בקבוצת הכדורגל של אשכול אופק מספר לנו עליו ש:

"רענן הוא שוער מצוין, בעל יכולות פיזיות ומנטליות גבוהות ביותר. אני קורא לו ממש קפיץ, הוא קודם כל משקיען ועובד עם רגש גבוה ביותר במשחק עצמו. עובד קשה בכל אימון ואימון, נותן מעצמו. אני צופה לו עתיד גדול בתחום הזה, בקצב הזה השיא עוד לגמרי לפניו."

אילן מרגולין מאמנו של רענן בקבוצת האייקי של אשכול אופק מספר לנו עליו ש:

"רענן מתאמן כבר כחמש שנים באייקי, הוא מתאמן מוביל בקבוצה שלו. מקצוען שנכנס לכל אימון שעה לפני, נותן הכוונה לכל המתאמנים הצעירים איך לבצע כל תרגיל ותרגיל בצורה הטובה ביותר. מעביר את החימום לקטנים, הוא הגיע כבר לשלב מקצועי מתאמן שבו הוא עושה הדגמות גם למתאמני הקבוצה שלו. כמו - כן משתתף בתחרויות ועושה זאת על הצד הטוב ביותר שלו, הוא משקיע את כל כולו בתחום ואני צופה לו בתחום האייקי עתיד גדול ומבטיח."

מכאן אנחנו מאחלים לרענן המון בהצלחה בהמשך הדרך שלו בעתיד לבוא, ממחלקת - הספורט במרכז קהילתי גולן. עלה והצלח :-)