ספורטאי השבוע 10.04.22


ספורטאי השבוע של מחלקת - הספורט במרכז קהילתי גולן הוא: אילאי אוחנה, בן 15 מקצרין.

אילאי אח בכור, מתוך 5 אחים, בנים, הוא בן 15, ילד טוב ואחראי, הוריו מספרים עליו שהם רווים הרבה נחת ממנו, החלום שלו זה להצליח בכדורגל, הוא מאוד מעריך את הקבוצה בייתר ירושלים ואפילו חולם לשחק בה בעצמו, ומקפיד לא לפספס שום משחק של הקבוצה.

הוריו מספרים שהם מפרגנים לו, נוסעים למשחקים, מעודדים, תומכים, כמו - כן הם רואים את הפוטנציאל והיכולות שלו, מאמינים בו ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך

מאז שאילאי זוכר את עצמו, תמיד הכדורגל היה במרכז.

בשבילו זה לא סתם תחביב, הוא נושם כדורגל, חולם כדורגל, זה מה שמאחל לעצמו, להצליח, להשתפר ולהגיע רחוק. כמו - כן מאוד אוהב את המאמן והקבוצה שלו, אילאי מספר שהם כמו משפחה.

הוריו של אילאי בהזדמנות זאת מבקשים למסור גם כן שאפו לקבוצה, שלקחו אליפות, ופעם אחרי פעם הביאו ניצחונותוכדי שקבוצה תצליח צריך מאמן שעומד מאחורי השחקנים שלו, ואליה נאמן מאמן הקבוצה עושה זאת בצורה הכי טובה, מכבדת ונוגעת ללב של הילדים

זאת קבוצה עם פוטנציאל אדיר.

שאלנו את אילאי מספר שאלות והנה הן כאן לפניכם:
1. מדוע בחרת בענף?

"בחרתי בענף הכדורגל כי זאת האהבה הכי גדולה שלי, מאז שאני קטן התעניינתי בכדורגל ושום חוג אחר לא עניין אותי, אני נהנה מהמשחק הקבוצתינרשמתי לחוג מגיל 3 ומאז ועד היום זה מה שאני עושה, זה התחום שאני הכי אוהב, מתחבר אליו ומרגיש סיפוק אדיר."

2. מהן המטרות שלך לעתיד לבוא?

"המטרות שלי לעתיד הן כמובן להמשיך ולהתפתח בענף ואפילו לשחק ולהיות חלק מקבוצת בייתר ירושליםלשאוף הכי גבוה, זה חלום חיי ואני יודע שלא אוותר, אתמיד ואלחם על זה."

3. מהו המסר שלך לכולם?

"המסר שלי הוא להיות הוגן תמיד וכך אני גם על המגרש, מאמין בזה, זה מה שמוביל אותי בחיים."

4. מה אתה עושה בימים אלו ממש?

"בימים אלה אני לומד בתיכון, נופי גולן בקצרין, בכיתה ט', בזמני הפנוי אני מקדיש את כל כוחי לאימונים ומשחקים."

אליה נאמן, מאמנו של אילאי בקבוצת נערים ג' של מועדון כדורגל קצרין גולן מספר לנו עליו ש:

" ספורטאי מדהים, מנהיג בחדר - ההלבשה. עוזר לכולם, תמיד באווירה חיובית. ווינר בנשמה, אחד שלא מוותר אף פעם גם כן כשהקבוצה בפיגור. תמיד דוחף את כולם קדימה, אני גאה בו ומאמין בו מאוד. מאחל לו המון בהצלחה בהמשך הדרך, סמוך ובטוח שיגיע רחוק."

מכאן אנחנו מאחלים לאילאי המון בהצלחה בהמשך הדרך שלו בעתיד לבוא, עלה והצלח. ממחלקת - הספורט במרכז קהילתי גולן :-)